روغن زیتون تک نفره

توجه به خواص فوق العاده زیتون و روغن زیتون، موضوعی است که کمتر به آن توجه می شود؛ روغن زیتون عالی باشی، محصولی است که امکان استفاده از روغن زیتون را به سادگی، در بیشتر مکانها ، از جمله رستورانها ، مسافرت های خانوادگی، سازمان ها و ادارات و … فراهم می آورد.

روغن زیتون یک نفره

سلامتی

– این شرکت با تکیه بر موضوع سلامتی، به دنبال ارائه محصولات جدید به منظور ارتقاء سطح سلامت مصرف مشتریان می باشد. در همین راستا، با توجه به خواص مفید غذایی میوه زیتون، ارائه محصول روغن زیتون به شکل تک وعده ای کمک شایانی به سالم بودن چرخه غذایی مصرف کنندگان خواهد کرد و گامی مفید در راستای تضمین سلامتی مشتریان می باشد.

 

 

نوآوری

– بسته بندی یک محصول از جمله مهم ترین مطالب در ارائه محصول به مشتری می باشد. در همین راستا، این شرکت با هدف ارائه محصول در شکل جدید و متمایز با محصولات موجود، تولید محصول تک نفره را با طراحی زیبا آغاز کرده و برای اولین بار این نوع بسته بندی را به بازار عرضه می کند. زیبایی و راحتی از مهم ترین ویژگی های این نوع بسته بندی به حساب می آید.

 

 

قیمت

– روغن زیتون از جمله کالاهای گران قیمت در ایران به شمار می رود و خرید آن در احجام بالا برای همه مصرف کنندگان کاری آسان نمی باشد. در همین رابطه، این شرکت با خرید عمده روغن زیتون و تفکیک آن به محصولات تک نفره، توانایی خرید در احجام پایین را با قیمت مناسب برای مصرف کنندگان میسر می سازد.

 

بسته بندی های ده نفره روغن زیتون تک نفره عالی باشی

بسته بندی

– امروزه یکی از مهم ترین موضوع ها برای مشتریان، مناسب بودن جنس بسته بندی مواد غذایی می باشد. در همین راستا و پس از تحقیقات فراوان، این شرکت از مواد اولیه مناسب و مورد تایید معاونت غذا و دارو برای بسته بندی مایعات غذایی از جمله روغن زیتون استفاده می کند. لازم به ذکر است در فرآیند چاپ این محصول از اشعه فرابنفش(UV) استفاده نمی شود.

 

 

 

 

روغن زیتون تک نفره عالی باشی در بسته بندی های ده تایی ویژه خانواده ها و نیز در بسته بندی های بزرگ، ویژه هتل ها و رستوران ها عرضه می شود.